بهداشت

مسایل زناشویی

مسایل جنسی

نمونه سوالات بهورزی(استخدام مصاحبه فینال - یکی از دلایل ارضا نشدن خانم ها بعد از ازدواج ، خود ارضایی اونا قبل از ازدواج هست. متاسفانه به دلیل ب

نمونه سوالات بهورزی(استخدام مصاحبه فینال

بهداشت مازندران بهداشت خانواده بهداشت محیط وبهداشت حرفه ای مازندران بهداشت مدارس بیماری های واگیر


یکی از دلایل ارضا نشدن خانم ها بعد از ازدواج ، خود ارضایی اونا قبل از ازدواج هست.
متاسفانه به دلیل بالارفتن سن ازدواج و نیاز جنسی شدید و بلوغ زودتر دخترها نسبت به پسرها کمابیش این پدیده بینشون هست. حتی بین دخترهای مذهبی، و ضرر این کار این هست که وقتی دختری این کار رو میکنه به مرور زمان آستانه تحریک سیستم تناسلی اون میره بالا و در واقع “دیر ارضاء” میشه (دیر به ارگاسم میرسه و زمان و تحریک طولانی تری نیاز داره تا ارضاء بشه)!
این دیر ارضایی در نهایت به حدی میرسه که دیگه حتی این عمل هم براش لذت بخش نخواهد بود. یعنی میل جنسی در اون وجود داره و نیاز داره تا ارضاء بشه ولی دیگه نمیشه!
این دختر زمانی که ازدواج می کنه ، فکر می کنه مشکل از مرد هست و چون تعریف زود انزالی این هست که “اگر مرد زودتر از زن به ارگاسم برسه میگن زود انزال هست”
یعنی اصلا مقدار ثابتی از زمان تعریف نشده. مبنای زود انزالی میشه زمان ارضای جنسی خانم.
طبق این تعریف ، کسی که با دختری ازدواج می کنه که قبلا خود ارضایی میکرده و فیلم های پورنو زیاد میدیده، مرد بدبخت هرچه تقلا میکنه این خانم ارضا نمیشه و طبق این تعریف متهم آقا خواهدبود!
اونوقت این زن خودش هم سرخورده میشه و چون مقصر مرد شناخته میشه ، اگر آدم مقیدی نباشه و بی حیا هم باشه امکان خیانت وجود داره ، مدام سعی می کنه افراد مختلف رو تجربه کنه! جدا میشه و فکر میکنه شاید شخص دیگری بتونه ارضاش کنه. ولی دیگه نمیشه!
افسردگی شدید می گیره و به شدت روی رفتارهای اجتماعیش اثر میذاره!
خود ارضایی در پسران هم باعث زود انزالی میشه که اون هم به دلیل شرطی شدن اونه. چون این کار رو با استرس انجام میده و میخواد زود تمومش کنه بعد از مدتی ذهنش شرطی میشه و برای بدنش میشه یک واکنش طبیعی. که البته با گذر زمان بعد از ازدواج و تمرینات یوگا و تغذیه خوب برطرف میشه.
یعنی برای زود ارضایی راهی هست اما برای دیر ارضایی کاری نمیشه کرد.
اینه که قدیم ها توصیه می کردند نگذارید زیاد سن ازدواج بالا بره.
پسری که فیلم پورنو میبینه و ارضاء نمیشه ، اگر استمناء نکنه با عفونت ادراری و درد دستگاه تناسلی مواجه میشه.(دین این کار رو حرام کرده اما راهکار ازدواج رو پیش پا گذاشته)
ولی حالا که جوون ها تا سنین بالا ازدواج نمی کنن.
۳ حالت هست.
۱- خود ارضایی می کنه (که بالا عرض کردم بیماری دیر ارضایی و غیر قبل درمان خانم ها و زود انزالی قابل درمان آقایان)
۲- رابطه جنسی نامشروع برقرار می کنه(که خطرناکه، بیماری های مقاربتی و عدم وفاداری در زندگی آینده و گذاشتن اثرات روحی بد)
۳- خویشتن داری میکنه (که خیلی سخته و عواقب روحی داره)

به هر حال من فکر مکنم در ایران به ترتیب موارد ۱ و بعد ۲ و بعد ۳ که اشاره کردم هست!

غربی ها میگن خود ارضایی هیچ عوارضی نداره.
چرا؟
چون توی جامعه اونها خویشتن داری قبل از ازدواج مطرح نیست. خود ارضایی تنها یکی از زمینه های ارضای جنسی اوناست. یعنی تک و توک.
ولی در ایران بخاطر حیای شرعی و دینی و خویشتن داری تنها راه ارضای جنسی دختران و پسرانی هست که تا سن های بالا مجرد می مونن.
واسه این هست که عوارض داره.
توی اروپا و آمریکا ، زن هایی که مرد گریزند و اقدام به خود ارضایی و یا همجنسگرایی می کنن بعد از مدت طولانی دچار مشکلات عصبی می شن. آستانه تحریک دستگاه تناسلی اونها بالا میره و دیرتر ارگاسم میشن. این باعث میشه بیشتر از مردها فاصله بگیرند و در نتیجه از لذت یک رابطه جنسی واقعی محروم میشن. در ضمن ثابت شده زنهای خود ارضا و یا همجنسگرا  از زنهای دیگه بطور متوسط 15 سال کمتر عمر می کنند!این رو تحقیقات بزرگترین و معتبرترین سازمان های تحقیقاتی و پزشکی دنیا نشون میده!
بعد پزشکان برای این دسته از زنها که دیگه آستانه تحریک و زمان ارگاسم اونا طولانی شده و دیگه از نظر جنسی ارضاء نمیشن دستگاه های جک پنوماتیکی متحرک یا دستگاه های ویبراتور رو پیشنهاد میکنن تا بتونن خودشون رو ارضاء کنند.
اما این باعث میشه با خشکی و عفونت واژن مواجه بشوند و اونوقت ژل های شیمیایی و سوزش و هزار مکافات دیگه.

همچنین موارد زیادی از نازایی و حتی بیماری های مقاربتی در اثر خود ارضایی زنان گزارش شده است.

 

سرد مزاجی زنان آیا فقط به خاطر اشتباه مردان است؟

 خیر. مقدار قابل توجهی از این مورد به دلیل عادت بد خود ارضایی در آنهاست. چون مرد نمی تواند به کیفیت خودش برایش لذت فراهم کند. یعنی عده ای زنان پس از ازدواج این عادت نکوهیده را ترک نمی کنند و در نتیجه نسبت به شوهر سرد می شوند.

در پاره ای از مواقع خیانت و داشتن شریک جنسی دیگر( فاحشه گری) هم می تواند عامل سرد مزاجی باشد. زنی که از جای دیگری حالا به هر شکلی خود را ارضا می کند

در زندگی با شوهرش سرد می شود و تمایلی به رابطه جنسی با او نخواهد داشت.

[ شنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۱ ] [ 21:48 ] [ خانه بهداشت بهورز مازندران ]

[ ]